Firma P.P. ALTRAVOX powstała w 1993 roku. Jako jedni z nielicznych w branży biuroserwisowej jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem papierów dla poligrafii. Ponadto zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm, urzędów oraz szkół w produkty niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Współpraca z nami, to możliwość składania zamówień online 24/7, jak również stacjonarnie w naszym salonie sprzedaży przy ul Mechaników 6 we Włocławku.

Dynamika rozwoju naszej działalności zaowocowała w 2013 roku uruchomieniem drugiego oddziału w Kwidzynie.

Wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra, zapewnia profesjonalne i sumienne realizowanie powierzonych nam zleceń. Proponujemy nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania dla biur. Nasza oferta jest nieustannie dostosowywana do indywidualnych wymagań klientów.

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta z roku na rok zawierała jak największy wybór produktów EKO. Sukcesywnie od kliku lat wprowadzamy do oferty nowe artykuły, które produkowane są z ekologicznych surowców lub/i materiałów pochodzących z recyklingu. Współpracujemy głównie z Dostawcami, którzy przestrzegają norm ochrony środowiska, a w przypadku producentów artykułów papierniczych dodatkowo prowadzącymi politykę ochrony zasobów leśnych.

Jesteśmy członkiem ogólnopolskiej grupy biuroserwisów Kompania Biurowa, która posiada rozbudowaną sieć 24 partnerów w Polsce, co gwarantuje szybką i sprawną obsługę zleceń Klientów wielooddziałowych. Jako członek Kompanii Biurowej jesteśmy w stanie zaopatrywać w artykuły biurowe firmy na terenie całego kraju.